Michael Shinoda

19. srpna 2007 v 17:52 | Katie |  °° Linkin Park
Michael Kenji Shinoda (známý také jako Akira, Spike Minoda, Glue)
Je raper, klávesista a kytarista skupiny Linkin Park.Narodil se 11.2. 1977 a pochází z Agoury v Kalifornii. Jeho matka Kim je Ruska, od které je vzdáleně spřízněn se skladatelem Petrem Iljičem Čajkovským, otec Leslie je původem Japonec a má mladšího bratra Jasona.
Deset let hrál na klavír, ale potom mu začala vážná hudba lézt na nervy a zalíbil se mu jazz a hip-hop. Pro hudbu se Mike definitivně rozhodl po koncertu KilleraB´.
10.5. 2003 se oženil s Annou Alexis Lovejoy a stále se spekuluje o tom, že spolu čekají dítě.
Stejně jako Chester rád mění barvu vlasů, ale jeho přírodní je kupodivu tmavě modrá. Zbožnuje zpěvačku DIDO. Je extrémně krátkozraký a nosí kontaktní čočky (výjmečně nasadí i brýle). Má velký talent jak na hudbu, tak na malování-namaloval obal alba Hybrid Theory. O Mikeovi se říká, že je spolu s Chesterm nejzábavnější z Linkinů.
Oproti Chesterovi už svoji sólovku vydal-projekt.....V roce 2004 se začaly objevovat zvěsti o Shinodově novém sólovém projektu. Jeho vydání bylo naplánováno v roce 2005 pod názvem Fort Minor.Debutové album The Rising Tied, bylo vydáno dne 22. 11. 2005. Účinkovali také: Styles of Beyond, Lupe Fiasco, Common, Black Thought of The Roots, John Legend, Holly Brook, Jonah Matranga a Jay-Z (Shawn Carter).
http://www.nndb.com/people/084/000030991/shinoda.jpg
http://fortminor1.skyrock.com/pics/208461402_small.jpg
http://www.linkin_park_love.kit.net/mike4.jpg
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.